Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 28. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
GS1. UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
GS3. UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
H3. UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
HT1. UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
HT2. UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
HT3. UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
HT4. UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
K3. UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
KČ3A UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
KČ3B UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
KG4. UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
KG2 UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
KS3. UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX UPX
OC1. exk exk exk exk exk exk exk exk exk
OC3. UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO UDO
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Böhmová Eva - - - .. .. - - - -
FukPrüher Tomáš - - .. .. .. .. - .. ..
Hampl Michal .. .. .. .. - - - - -
Miltová Lucie - - .. .. .. .. .. .. -
Novotný Josef - - .. .. .. .. - .. ..
Sojáková Kateřina .. .. .. - - .. - - -
Srovnalová Kristýna - - VAN .. .. - - - -
Trojáková Ludmila - - - - - .. .. - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Boháčová Věra
0 odpadá MAT KG2
1 odpadá MAT HT2.
2 odpadá MAT HT1.
Böhmová Eva
0. - 8. les.Obecný pedagogický dohled
Bolechová Alice
2 odpadá CHE KG2 (GS)
5 odpadá CHE K1. zrušeno
6 odpadá BIE OC1.
7 odpadá SUR OC1. (C)
Čacká Drahomíra
5 odpadá MAT H1.A změna hodiny
6 odpadá MAT K3.
8 odpadá BIE KČ1A zrušeno
Daněk Jan
5 změna MAT H1.A C1 přespočetná hod.
Dygrínová Marcela
0 odpadá PIK HT1. (S2)
1 odpadá MAT KČ3B
3 odpadá MAT OC3.
4 odpadá PIK HT2. (S2)
Goldová Jana
1 odpadá NJZ HT3. (NJZ1)
2 odpadá CJL KČ3B
3 odpadá CJL H3.
4 odpadá CJL OC3.
Havelková Alena
1 odpadá TEC OC1. (C)
2 odpadá TEC OC1. (C)
Hnětynková Vlasta
4 odpadá EKO OC1.
Höferová Renata
4 odpadá EKO KČ3A
5 odpadá EAP KG2 (GS)
7 odpadá EAP GS3.
8 odpadá UCE KG4. (GS)
Hoření Lenka
0 odpadá ODV GS1. (P2)
1 odpadá ODV GS1. (P2)
2 odpadá ODV GS1. (P2)
3 odpadá ODV GS1. (P2)
4 odpadá ODV GS1. (P2)
5 odpadá ODV GS1. (P2)
Hradecká Radka
2 odpadá VLP H3.
5 odpadá VLP H3.
6 odpadá TH H1.A zrušeno
Jendřejčíková Lenka
1 odpadá TEC OC3. (C)
3 odpadá PRU HT4.
5 odpadá TEC OC3. (C)
7 odpadá ODK OC3. (C)
8 odpadá ODK OC3. (C)
Kalová Kateřina
0 odpadá ODV KS1. (P1) zrušeno
1 odpadá ODV KS1. (P1) zrušeno
2 odpadá ODV KS1. (P1) zrušeno
3 odpadá ODV KS1. (P1) zrušeno
4 odpadá ODV KS1. (P1) zrušeno
5 odpadá ODV KS1. (P1) zrušeno
Kopačíková Jana
0 odpadá CHE OC1. (O)
1 odpadá CHE KG2 (KS)
4 odpadá CHE KS3.
5 přesun << CHE KČ1A E4 z 7. hod
5 odpadá CHE HT2.
7 přesun >> CHE KČ1A na 5. hod
Kopřivová Šárka
2 odpadá CJL HT4.
3 odpadá CJL HT1.
4 odpadá CJL KG2
8 odpadá CJL K3.
Kořínková Pavlína
0 odpadá KST OC3. (O)
1 odpadá KST OC3. (O)
Kučerová Iveta
1 odpadá VYR K3.
2 odpadá VYR K3.
5 přesun << VYR K1. F1 z 7. hod
5 odpadá VYR KČ3B
7 přesun >> VYR K1. na 5. hod
Kučerová Jana
1 odpadá AJO OC1. (O)
2 odpadá AJP KČ3A (AJP2)
3 odpadá AJP KG2 (AJP1)
5 odpadá AJO KG2 (KS)
7 odpadá AJP KG4. (AJP1)
8 odpadá KOS KG4. (KS)
Kyptová Jitka
0 odpadá NJZ HT4.
1 změna NJZ HT3. (NJZ2)+
5 odpadá NJZ KČ3A
6 odpadá OBN HT2.
8 odpadá OBN HT4.
Maškarincová Hana
1 odpadá AJP HT1. (AJP2)
3 odpadá AJP KG2 (AJP2)
4 odpadá AJP HT3. (AJP1)
5 odpadá MAT HT3.
7 změna AJP KG4. (AJP3)+
8 odpadá TH HT3.
Matošková Lenka
1 odpadá AJP H3. (AJP1)
2 odpadá TEV HT3. (Dív)
3 odpadá TEV HT3. (Dív)
4 odpadá AJP H3. (AJP1)
6 odpadá AJP KS3. (AJP1)
Matušů Helena
1 odpadá AJP H3. (AJP2)
3 odpadá AJP OC1. (AJP2)
4 odpadá AJP H3. (AJP2)
Miltová Lucie
9 odpadá TH KG4. zrušeno
Nováková Šárka
2 výměna << VYR KČ1A E4 z 3. hod
3 výměna >> VYR KČ1A na 2. hod
4 odpadá PŘP HT1. (P2)
5 odpadá PŘP HT1. (P2)
6 odpadá PŘP HT1. (P2)
7 odpadá PŘP HT1. (P2)
Palová Zdeňka
2 odpadá CJL HT2.
Srovnalová Kristýna
0. - 8. les.Obecný pedagogický dohled
Šámalová Veronika
0 odpadá IKT H3. (S2)
1 odpadá IKT KČ3A (S1)
2 odpadá IKT OC3. (S2)
3 odpadá EKO KČ3B
6 odpadá IKT KG2 (S1)
7 odpadá IKT K3.
Šimková Lenka
0 odpadá HRP KG4. (GS)
3 odpadá ODB KČ3A
4 odpadá ODB K3.
6 odpadá ODB KČ3A
Šourková Pavlína
0 odpadá ODV KS1. (P2) zrušeno
1 odpadá ODV KS1. (P2) zrušeno
2 odpadá ODV KS1. (P2) zrušeno
3 odpadá ODV KS1. (P2) zrušeno
4 odpadá ODV KS1. (P2) zrušeno
5 odpadá ODV KS1. (P2) zrušeno
Teplíková Hana
0 změna ODV GS1. (P1)+
1 změna ODV GS1. (P1)+
2 změna ODV GS1. (P1)+
3 změna ODV GS1. (P1)+
4 změna ODV GS1. (P1)+
5 změna ODV GS1. (P1)+
Tůmová Renata
2 odpadá OTE OC1. (O)
5 odpadá OTE OC3. (O)
6 odpadá OTE OC3. (O)
Vaňková Dagmar
1 odpadá AJP HT1. (AJP1)
2 spojeno (SRO PedD) AJP H1.A (AJP1) C1
3 odpadá AJP HT2. (AJP1)
6 odpadá AJP GS3. (AJP1)
Vochomůrková Barbora
1 navíc Akce KS1. mim za odpadlou
1 odpadá CJL KG4.
2 navíc Akce KS1. mim za odpadlou
2 odpadá CJL KG4.
3 navíc Akce KS1. mim za odpadlou
3 odpadá CJL KS3.
4 navíc Akce KS1. mim za odpadlou
4 odpadá CJL GS3.
5 navíc Akce KS1. mim za odpadlou
6 odpadá CJL KČ1A zrušeno
Vondráková Martina
0 odpadá IKT H3. (S1)
1 odpadá IKT KČ3A (S2)
2 odpadá IKT OC3. (S1)
4 odpadá IKT HT2. (S1)
5 odpadá IKT OC1. (S2)
6 přesun << IKT K1. E2 z 8. hod
6 odpadá IKT KG2 (S2)
8 přesun >> IKT K1. na 6. hod
Halaška Vrbenská Jana
1 odpadá HRP KG2 (GS)
2 výměna >> ODB KČ1A na 3. hod
3 výměna << ODB KČ1A E4 z 2. hod
4 odpadá TOB HT1. (P1)
5 odpadá TOB HT1. (P1)
6 odpadá TOB HT1. (P1)
7 odpadá TOB HT1. (P1)
Změny v rozvrzích tříd
GS1.
0. - 8. les. učební praxe
GS3.
0. - 8. les. učební praxe
H1.A
2 AJP AJP1 C1 spojí VAN (SRO)
5 MAT C1 změna DAN (ČAC)
6 TH odpadá (HRA)
H3.
0. - 8. les. ukončení docházky
HT1.
0. - 8. les. učební praxe
HT2.
0. - 8. les. učební praxe
HT3.
0. - 8. les. učební praxe
HT4.
0. - 8. les. ukončení docházky
K1.
5 VYR F1 přesun << KUČ z 7. hod
5 CHE odpadá (BOL)
6 IKT E2 přesun << VON z 8. hod
7 VYR přesun >> na 28.6. 5. hod
8 IKT přesun >> na 28.6. 6. hod
K3.
0. - 8. les. ukončení docházky
KČ1A
2 VYR E4 výměna << NVK z 3. hod
2 ODB výměna >> na 28.6. 3. hod
3 ODB E4 výměna << VRE z 2. hod
3 VYR výměna >> na 28.6. 2. hod
5 CHE E4 přesun << KOC z 7. hod
6 CJL odpadá (VOC)
7 CHE přesun >> na 28.6. 5. hod
8 BIE odpadá (ČAC)
KČ3A
0. - 8. les. ukončení docházky
KČ3B
0. - 8. les. ukončení docházky
KG4.
9 TH odpadá (MIL)
0. - 8. les. ukončení docházky
KS1.
0 ODV P1 odpadá (KAL)
0 ODV P2 odpadá (ŠOUR)
1 Akce mim navíc VOC
1 ODV P1 odpadá (KAL)
1 ODV P2 odpadá (ŠOUR)
2 Akce mim navíc VOC
2 ODV P1 odpadá (KAL)
2 ODV P2 odpadá (ŠOUR)
3 Akce mim navíc VOC
3 ODV P1 odpadá (KAL)
3 ODV P2 odpadá (ŠOUR)
4 Akce mim navíc VOC
4 ODV P1 odpadá (KAL)
4 ODV P2 odpadá (ŠOUR)
5 Akce mim navíc VOC
5 ODV P1 odpadá (KAL)
5 ODV P2 odpadá (ŠOUR)
KG2
0. - 8. les. učební praxe
KS3.
0. - 7. les. učební praxe
OC1.
0. - 8. les. exkurze
OC3.
0. - 8. les. ukončení docházky
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou